Обласна методична студія
- metinf
- 25 авг. 2015 г.
- 2 мин. чтения






25 серпня 2015 року в рамках серпневого педагогічного тижня відбулася методична студія керівників районних (міських) методичних об'єднань учителів інформатики. У роботі студії взяли участь 46-ть керівників Р(М)МО.
Шляхи формування морально-духовних цінностей особистості через зміст навчання інформатики на засадах людиноцентричного підходу, реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді під час навчання інформатики у своїх доповідях висвітлили Папернова Т. В., завідувач, Табарчук І. В., Василенко Ю. М., викладачі секції інформатизації та дистанційної освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».
З досвідом роботи Р(М)МО щодо підвищення ефективності професійного самовдосконалення вчителів інформатика у міжкурсовий (міжатестаційний) період поділилися Рибалка В. Б., учитель Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 92 Харківської міської ради, керівник РМО вчителів інформатики (Жовтневий район), і Тарапата В. П., учитель Лозівського колегіуму № 2 Лозівської міської ради, керівник ММО вчителів інформатики.
Особливо цікавим для педагогів був виступ Шевченка Іллі, випускника КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області», багаторазового призера Міжнародної учнівської олімпіади з інформатики, який розповів про особливорсті підготовки до інтелектуальних змагань різних рівнів.
Систему підготовки учнів до інтелектуальних змагань з інформатики у своєму виступі розкрили Григор’єва Г. О., Єфименко Я. В., учителі КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради».
Оновлення змісту програми з інформатики для учнів 5-9 класів у наступному навчальному році у режимі вебінару розкрив співавтор навчальних програм та підручників з інформатики Завадський І. О., к.ф-м.н. , доцент факультета кібірнетики КНУ ім. Шевченка.
Особливості організації навчально-виховного процесу з інформатики у 2015/2016 навчальному році, нормативне та навчально-методичне забезпечення викладання інформатики окреслила в своїй доповіді Старченко Л.М., методист Центру інноваційного розвитку освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».
Цього року була створена громадська організація ІТ-компаній Харкова "Харквський IT кластер". Про мету та діяльність організації, її можливості щодо організації просвітницької роботи з учителями та учнями Харківщини повідомила виконуючий директор "Харквського IT кластера" Наталія Виноградська.
Про можливості для загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь у програмах мережних академій Cisco та Oracle повідомила їх представник в Харківській області Дженюк Н. В.
Матеріали виступів розміщено на сторінці "Методична копилка".
Недавние посты
Смотреть всеЗ криеріями та авторськими рішеннями Ви ожете ознайомитися за посиланням
24 грудня 2017 року відбувся ІІ (районний, міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпаді...